Аквасторож

(067) 232-70-90

(044) 331-01-44

Аквасторож

Про систему

«Аквасторож» - інноваційна система захисту при протіканнях і затопленні квартир. Автоматично блокує холодне та гаряче водопостачання при квартирних потопах.

Сфера застосування: захист майна та відповідальності власників квартир, котеджів, готелів, офісів та інших об'єктів нерухомості.

Comics2aPlants: Изображение 3 из 3 thumb

Абсолютна безпека!
«Аквасторож» спроектований безпечним для всіх користувачів. Напруга живлення всього 5 вольт - безпечна для використання в системах побутового водопостачання.

Абсолютна автономність!
«Аквасторож» спроектований автономним для незалежності від розеток. «Аквасторож» здатний працювати від 2 до 6 років в автономному режимі від одного комплекту батарей!

Абсолютна надійність!
«Аквасторож» спроектований потужним - для 100% перекриття кранів.

«Аквасторож Класика» - перша в світі система захисту при протіканнях з потрійним живленням:

  • мережевим універсальний міні-USB адаптером 5В (220В) 
  • автономним живленням (батарейки 3шт, тип «С») 
  • вбудованим джерелом безперебійного живлення (ДБЖ). 

ДБЖ, дублюючи основні типи живлення - мережеве та автономне, акумулює енергію і забезпечує 100% працездатність системи при виснажених батарейках і/або при відключенні електроживлення в квартирі. 


Переваги

Plants: Изображение 1 из 3 thumb

Автономність роботи.  
Пристрій може функціонувати без підключення до  електричної мережі. Для цього встановлюються батареї, що забезпечують роботу від 2 до 6 років.

Plants: Изображение 1 из 3 thumb Універсально! 
Підтримуючи практично всі можливі розширення системи, універсальний дизайнерський корпус дозволяє додавати нові пристрої дуже легко і абсолютно без проблем.
Plants: Изображение 1 из 3 thumb

5 "розумних кранів"! 
Унікальні "розумні крани" з повним контролем роботоздатності:
• автоматичне визначення положення шарової заслонки
• контроль обриву ланцюга крана
Екстренне автоматичне перекриття водопостачання при нештатній ситуації.

Plants: Изображение 1 из 3 thumb

Економія енергоспоживання. 
Система «Аквасторож» споживає мінімум енергії, як при активній роботі, так і в режимі очікування. Навіть при низькому  заряді батарей гарантована необхідна  подача потужності.

Plants: Изображение 1 из 3 thumb

Гарантія.
Виробники надають гарантію на 4 роки, не залежно від того, де було придбано продукцію

Plants: Изображение 1 из 3 thumb

Зручність експлуатації.
Система «Аквасторож» легко встановлюється без будівельно-ремонтних робіт і без застосування спеціального обладнання. Завдяки можливості налаштування чутливості датчиків, зручному управлінню і системі відновлення режиму, функціональність пристрою значно підвищується, а контроль витоку води здійснюється на більш високому рівні.
Plants: Изображение 1 из 3 thumb

Безпека. 
Система «Аквасторож» безпечна в експлуатації, так як використовує лише 5В для функціонування. Застосовується обладнання в побутовому водопостачанні, внаслідок чого витік води та зіпсування майна Вам не загрожує.

Plants: Изображение 1 из 3 thumb

Нові технології! 
Представляємо вашій увазі інноваційні розробки в сфері попередження затоплень в приватних будинках і квартирах. Система «Аквасторож» виготовлена з використанням ультранакопичувачів енергії. З їх допомогою обладнання працює безперебійно  навіть в тих випадках, коли батареї повністю розряджені.

Copyright MAXXmarketing GmbH

О компании

Наша Компания является представителем компании TOP Cable (Испания) на территории Украины. Завод TOP Cable основан в 1985г. За это время были открыты представительства в Германии, Франции, Дании, Ю. Африке, Чили, и во многих других странах мира. Теперь европейское качество и в Украине!
Наша компания имеет возможность укомплектовать Ваши объекты не только кабелем, но и всем необходимым для прокладки и подключения кабеля, кабельными муфтами, щитовой и светотехнической продукцией, электроустановочными изделиями.

График работы

  • Понедельник - 9:00-18:00
  • Вторник - 9:00-18:00
  • Среда - 9:00-18:00
  • Четверг - 9:00-18:00
  • Пятница - 9:00-18:00
  • Суббота - Выходной
  • Воскресенье - Выходной

Контакты

(067) 232-70-90

(044) 331-01-44

г. Киев

ул. Вышгородская 4