Аквасторож

(067) 232-70-90

(044) 331-01-44

ДАТЧИКИ ЗАТОПЛЕННЯ АКВАСТОРОЖ «ЕКСПЕРТ»

Поєднання стильного дизайну і функціональності. Контактна пластина датчиків покрита золотим напиленням, що забезпечує надійний захист від іржі на довгий термін служби. Хромований декоративний корпус захищає від зайвого перекривання водопостачання. Низька напруга (меньше 2.7 В) гарантує абсолютну електричну безпеку. Функція контролю обриву ланцюга датчиків дозволяє користувачу завжди бачити їх стан на дисплеї контролера.
      

 
АКВАСТОРОЖ КЛАСИКА провідний АКВАСТОРОЖ ЕКСПЕРТ провідний АКВАСТОРОЖ РАДІО безпровідний
Робоча напруга 2.7В 2.7В
Потужність, що споживається в черговому режимі 0Вт 0Вт 0.1мВт
Можливість поєднання з додатковими провідними датчиками Только как конечный
Кількість роз’ємів для підключень 3 1
Довжина типового з’єднувального проводу 4 м 6 м
Частотний діапазон 2.4ГГц
Елементи живлення 2шт. ААА
Термін служби батарей в черговому режимі 5 лет*
Звуковий передавач Вбудований
Максимальна віддаленість від контролера 500м 500м 1000м
при прямому баченні*
Вага, гр 9 9 55
Температура навколишнього повітря, С -40…+60   0…+60
*згідно з результатами тестів, в ідеальних умовах. Дальність роботи залежить від конкретного приміщення.

ПРОВІДНІ

Контроль обриву ланцюга датчиків  

 Датчики Аквасторож Експерт з оберненим зв’язком дозволяють контролеру бачити стан їх електричного ланцюга. Припустимо, при пошкодженні проводу датчика (собака погризла, самі наступили ногою), контролер про це відразу сповістить  і перекриє крани. Це дуже корисна функція. Якщо датчик знаходиться в неробочому стані , а користувач про це не знає — це значить, що система не захистить його..

Стильний дизайн датчиків Аквасторож
 
Хромовані датчики Аквасторож ідеально вписується в інтер’єри ванних кімнат, гармонійно до сучасної сантехніки. 
Стильний дизайн датчиків Аквасторож
 
З позолоченими елементами працює на дуже низький напрузі,що гарантує абсолютну електричну безпеку і довгий термін служби. 
Пожиттєва гарантія

На провідні датчики компанія надає пожиттєву гарантію і забезпечує ремонт або заміну датчиків на протязі всього терміну експлуатації системи Аквасторож.

БЕЗПРОВІДНІ

Ультранизьке енергоспоживання радіодатчиків затоплення Аквасторож 

Безпровідні датчики Аквасторож зконструйовані таким чином, що можуть працювати від 2 «мізинчикових» батарейок (ААА) до 5 років, а коли батарейки почнуть розряджатися, система оповістить  Вас про це за допомогою індикації на радіобазі.


Контроль стану радіодатчика 

Система завчасно інформує про низький рівень заряду батарей в радіодатчику. Якщо Ви забули замінити батареї і вони повністю розрядились, система переходить в режим «втрата» датчика і перекриває водопостачання. Ваш дім завжди захищений від потопу.
Водозахищений корпус радіодатчика 

Захистить від зайвих перекривань води. Вбудована звукова індикація. Суперлегка установка: просто покладіть датчик на підлогу – і він готовий до роботи! Нияких проводів!

Постійний зв’язок з контролером Аквасторож

Дозволяє швидко і точно визначитти залитый датчик і місце заливу. Велика дальність радіосигналу, до 1000 метрів в зоні прямого бачення, і частотний діапазон 2.4 ГГц забезпечує надійне захоплення всієї площі великих квартир і малоповерхових індивідуальних будинків.


Copyright MAXXmarketing GmbH

О компании

Наша Компания является представителем компании TOP Cable (Испания) на территории Украины. Завод TOP Cable основан в 1985г. За это время были открыты представительства в Германии, Франции, Дании, Ю. Африке, Чили, и во многих других странах мира. Теперь европейское качество и в Украине!
Наша компания имеет возможность укомплектовать Ваши объекты не только кабелем, но и всем необходимым для прокладки и подключения кабеля, кабельными муфтами, щитовой и светотехнической продукцией, электроустановочными изделиями.

График работы

  • Понедельник - 9:00-18:00
  • Вторник - 9:00-18:00
  • Среда - 9:00-18:00
  • Четверг - 9:00-18:00
  • Пятница - 9:00-18:00
  • Суббота - Выходной
  • Воскресенье - Выходной

Контакты

(067) 232-70-90

(044) 331-01-44

г. Киев

ул. Вышгородская 4